• Kıbrıs Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi
  • Kıbrıs Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi
  • Kıbrıs Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi
  • Kıbrıs Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi

Randevu Sonras Hazrlklar

Merkezimizden randevu aldınız, uzmanlarımızla tedavi hakkında konuştunuz ve tedaviye başlama kararı aldınız. Bu kararı aldığınız andan itibaren Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi olarak tedavi sürecini rahat bir şekilde geçirebilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Tedavi şeklinize göre değişebilmekle birlikte, genel olarak tüp bebek tedaviniz ilaç tedavisi ve ultrason kontrolleri ile başlayacaktır.

 

 İlaç tedavisi;

 

Tedaviniz için gereken ilaçlar alanında başarısı ispatlanmış, Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerindeki eczanelerde kolayca bulabileceğiniz ilaçlardır. İlaçları almadan önce uzman tüp bebek hemşiremiz kişiye özel hazırlanan tedavi protokolünü adresinize veya e-mail adresinize postalayacaktır. Tedavi protokolü günlere göre ilaçları nasıl, hangi gün ve kaçar tane kullanacağınızın yazılı olduğu bir metindir.

 

İlaç tedavisine başlarken, merkezimize gelmenize gerek yoktur. Bulunduğunuz şehirden ilaçları kolaylıkla temin ettikten sonra size gönderilen tedavi protokolüne uygun olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 Ultrason kontrolleri;

 

Tüp bebek tedavisi ilaç kullanımının yanı sıra anne adayı için düzenli ultrason kontrolleri de gerektirmektedir. Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi olarak anne adaylarının bu kontrollerinin bulundukları şehirden yürütülmesini sağlıyoruz.

 

 

Yaklaşık 2 hafta sürebilecek operasyon öncesi hazırlık işlemleri yukarıda anlatıldığı gibi bulunduğunuz şehirden kolaylıkla yürütülmektedir.